Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás / About us

 

O nás:

Kočičky byly mou láskou již od dětství. Vždy jsem se těšila k babičce a dědovi do Jižních Čech, kde jsem měla svojí milovanou  kočičku Ťapinku . Naše první exotická koťátka jsem si pořídila v létě roku 2008. Eliška a Bibinka  jsou naše první milované holky . Chtěla jsem vědět více o tomto úžasném , méně známém plemenu kočiček.

p9250278.jpg

 p5220661.jpg

V roce 2009 mě moje hledání přivedlo k prahu chovatelské stanice Earl-Bohemia , Jany a Petry Hrabětových . U nich jsem poprvé uviděla perské a exotické kočičky colorpoint (tzv.Himalájské kočky)  .Byly tak nádherné,jejich klidná a přitom hravá povaha,modré oči,hebounká srst,rozkošné čumáčky.Toto setkání bylo pro mě srdeční  a osudové.Našla jsem nejen nádherné plemeno kočiček,které bych chtěla chovat a dále rozvíjet,ale také můj veliký vzor a nejlepšího  přítele.

07.09-132.jpg

A tak na jaře roku 2013 jsem založila chovatelskou  stanici von Drenina,CZ  , která je registrována v mezinárodním  registru  FIFE.  Naše kočičky jsou nedílnou součástí naší rodiny. Dovolte, abychom Vás s nimi seznámili na dalších stránkách.

 Lenka Dreninová